Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh

e hře máte možnost zahrát si za obě strany, takže je rozhodně na co se těšit. Sice je vietnamská kampaň o něco kratší, ale co. Alespoň si zastřílíte za ty druhé i v singleplayeru.

 
1) USA
 
Jmenujete se Daniel Boone a jste kapitánem amerických speciálních sil, operujících ve městě Hue ve Vietnamu během ofenzivy TET. V klidu si užíváte služby, když najednou severovietnamci zaútočí nečekaně a tvrdě na celé město. Rázem je vaše "dovolená", která doteď byla v rámci vaší služby procházka růžovým sadem. Berete svoji jednotku a stavíte se nepříteli tváří v tvář.
 
Postupně se probijete městem Hue a osvobozujete ho tak od nepřátelských jednotek ze severu. Nakonec vičistíte i palác, kde se skrývají poslední jednotky nepřítele,
 
2) Vietnam
 
Jmenujete se Mai Van Minh a jste jedním z nosičů na Ho Či Minhově stezce. Jednoho dne se vracíte s jednotkou zpět do džungle a vaši kamarádi vás doprovází zpět domů. Jste ale přepadeni, vesnice vypálena, vaše rodina zavražděna. Chopíte se zbraně a jdete si srovnat účty.
 
Prostřílíte se skrz džungli, zničíte několik amerických vrtulníků, postřílíte několik desítek imperialistů a nakonec zaútočíte na Hue. Tam vás však v jednom klášteře přepadne Daniel Boone se svojí jednotkou a vy zvolíte jedinou možnost - střelu do hlavy (ale do té svojí).

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář